Husni Islami

Cukrář/ka - zmrzlinář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Náplń práce:
výroba domácí jadranské zmrzliny a cukrářských výrobků balkánské kuchyně a jejich expedice; sestavování nabídky balkánských specialit a obnova nabízeného sortimentu dle sezónnosti a odpovědnost za prodej; objednávání surovin pro výrobu balkánských specialit, skladování a expedice; dodržování hygienických standardů

Požadavky:
znalost receptúr a přípravy jadranské zmrzliny a cukrářských výrobků balkánské kuchyně; znalost hygienických standardů; znalost základů makedonštiny pro komunikaci s dodavateli a pro objednávání surovin - výhodou

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky (09,00 - 15,00hod.) na čísle +420 777 070 862 - pan Husni Islami;
- zasláním nabídky na e-mail: nominos92@gmail.com

Místo výkonu práce: Husni Islami, Wilsonova č.p. 155/10, 750 02 Přerov 2
Volné místo cukrář/ka - zmrzlinář/ka pro lokalitu Přerov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Cukrář/ka - zmrzlinář/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Husni Islami
Ulice: Wilsonova 155
Město: Přerov
PSČ: 750 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Islami Husni
E-mail: Islami Husni
Telefon: +420 777 070 862

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Husni Islami