programátor ERP

Pracovní místo ( programátor ERP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Nástup: ihned nebo dle domluvy.
Chcete programovat informační systém? Jste analytický, zodpovědný a samostatný člověk? Vyhovuje vám pružná pracovní doba? Hledáte stabilní společnost, s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

SENIOR PROGRAMÁTOR C# + SQL | HOME OFFICE | VYSOČINA Už tě Praha nebo Brno nebere? Chceš zpátky na rodnou půdu Vysočiny? Nebo chceš prostě jenom novou výzvu za supr peníze?
Grafton Recruitment s.r.o. Havlíčkův Brod, Plný úvazek, Inzerováno včera

Programátor/ka a obsluha CNC stroje Dugard-Eco 1000 Místo výkonu práce: Chrudim - Čáslavská 535 NÁPLŇ PRÁCE: Programování a obsluha CNC stroje Dugard-Eco 1000 dle výkresové dokumentace. POŽADAVKY: praxe v oboru, spolehlivost, zaměření na plnění plánu, ochota rozšiřovat své schopnosti, ochota ...
Nástrojárna a lisovna Vaněk s.r.o. Chrudim, Inzerováno před 2 dny

Programátoři počítačových aplikací specialisté Požadované dovednosti Vysokoškolské vzdělání minimálně na úrovni bakalář, znalost portugalského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Prosím před návštěvou se telefonicky ohlašte!!! Zájemci se dostaví v PO a ST mezi 10:00 až 11:00 hodinou na ...
Red Hat Czech s.r.o. Brno, Inzerováno před 2 dny