programátor ERP

Pracovní místo ( programátor ERP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Nástup: ihned nebo dle domluvy.
Chcete programovat informační systém? Jste analytický, zodpovědný a samostatný člověk? Vyhovuje vám pružná pracovní doba? Hledáte stabilní společnost, s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

Programátor NC strojů - technolog CNC frézky Volné místo pro programátor nc strojů - technolog cnc frézky lokalitu Svatý Jiří.
Zemědělsko obchodní družstvo Zálší Svatý Jiří, Inzerováno včera

programátoři počítačových aplikací - pečlivost, zodpovědnost, dobrý mluvený i psaný projev (ideální je zkušenost s komunikací se zákazníky) - výhodou: zkušenost v oblasti strojírenské konstrukce a 3D CAD systémů, orientace v IT, praxe a znalost informačních systémů na bázi SQL - ...
LANETE, spol. s r.o. Golčův Jeníkov, Inzerováno před 2 dny

programátor NC strojů - pečlivost, zodpovědnost, dobrý mluvený i psaný projev (ideální je zkušenost s komunikací se zákazníky) - výhodou: zkušenost v oblasti strojírenské konstrukce a 3D CAD systémů, znalost CAM aplikací, orientace v oblasti CNC obrábění, praxe - ...