Svářeč TIG

  • Skalice nad Svitavou

Pracovní místo ( Svářeč TIG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Svařování metodou TIG
- Výroba produktů v požadované kvalitě a kvantitě
Požadujeme
- Vyučen ve strojírenském oboru
- Základní svářečský kurz TIG
- Znalost výkresové dokumentace
- Znalost používání základních měřidel
- Manuální zručnost, přesnost, preciznost a spolehlivost
- Časová flexibilita, ochota učit se novým technologickým a výrobním postupům
- 3směnný provoz
Nabízíme
Možnost pracovat v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí s možností profesního růstu, 5 týdnů dovolené, mzdové ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu zastávané pozici, vánoční a letní prémie, závodní stravování/zaměstnanec hradí 26,- Kč, penzijní připojištění, věrnostní odměna, pitný režim, kulturní a sportovní akce pořádané zaměstnavatelem, ostatní benefity dle Kolektivní smlouvy, odborné vzdělávání
Volné místo svářeč tig pro lokalitu Skalice nad Svitavou.