Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obchodní poradce/kyně

Pracovní místo ( Obchodní poradce/kyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ostrava

Kontakt na e-mail.

Požadujeme: ochotu vzdělávat se, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, obchodní zkušenost, příjemné vystupování, Nabízíme: profesní a osobnostní růst,zaškolení v obchodních dovednostech. Minimální požadované vzdělání - ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Přijímací technik - servisní poradce Jsme česká firma a provozujeme autorizovaný servis Mercedes-Benz. Náplň práce: provádět příjem a výdej vozidel ze servisu; jednat se zákazníky; zpracovávat související administrativu včetně fakturace; organizovat práci na ...
AUTO-DIENST s.r.o. Lipník nad Bečvou, Inzerováno před 3 dny

klientský poradce Požadavky: -komunikační dovednosti, příjemné vystupování, vstřícnost a úsměv -finanční a ekonomická gramotnost Způsob kontaktu: pouze emailem. Volné místo klientský poradce pro lokalitu Karviná.
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Karviná, Inzerováno před 3 dny

Pojišťovací poradce - specialista pro retailovou klientelu Pracoviště: Palackého č.p. 75/21, Olomouc. Požadavky: - minimální vzdělání - maturitní zkouška - péče o stávající klienty, rozvoj obchodních vztahů, telefonní a mailová komunikace s nimi - poradenská činnost pro smluvní partnery pojišťovny - ...
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Olomouc, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit