NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Obchodní poradce/kyně

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ostrava

Kontakt na e-mail.

Požadujeme: ochotu vzdělávat se, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, obchodní zkušenost, příjemné vystupování, Nabízíme: profesní a osobnostní růst,zaškolení v obchodních dovednostech. Minimální požadované vzdělání - střední

Hledáme nového kolegu, kolegyni do našeho týmu. Podmínka min. SŠ vzdělání, komunikační dovednosti, schopnost pracovat na vlastním rozvoji, orientace ve financích.

Nabízíme převod stávajících klientů do správy, motivační odměňovací systém, kompletní systém zaškolení a další benefity. Nově jsme také otevřeli obchodní místo ve Frýdku Místku.
Volné místo obchodní poradce/kyně pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní poradce/kyně

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Město: Ostrava

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jan Resler
E-mail: Ing. Jan Resler

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku