Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obchodní poradce/kyně

Pracovní místo ( Obchodní poradce/kyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ostrava

Kontakt na e-mail.

Požadujeme: ochotu vzdělávat se, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, obchodní zkušenost, příjemné vystupování, Nabízíme: profesní a osobnostní růst,zaškolení v obchodních dovednostech. Minimální požadované vzdělání - ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Specialista na firemní klientelu - pojišťovací poradce podnikatelských rizik Pracoviště: Pekařská č.p. 491/9, Olomouc. Co budete dělat: - Profesionálního poradce/poradkyni se zaměřením na firemní klientelu - Jednat s podnikateli, živnostníky a firemním managementem - Poskytovat následný servis a péči klientům Hledáme někoho, ...
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Odborný poradce / prodejce KOBERCE TREND Havířov MVP: Havířov Kontakt petr.lorenc@kobercetrend.cz pro zaslání Vašeho životopisu s fotografií. Máte obchodního ducha? Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který postoupí po cíleném koučování na pozici Odborný poradce – umožníme Vám osvojit si ...
LIMEX ČR, s.r.o. Havířov, Inzerováno déle jak týden

SERVISNÍ PORADCE, PORADKYNĚ - GARANČNÍ TECHNIK, TECHNIČKA *KO: Svoboda Roman, tel.: 739 523 549 - volejte pouze Po - pá 8:00 - 15:00 hod., e-mail: p.mikesova@autoheller.cz Praxe v oboru výhodou. Nástup možný ihned. Volné místo servisní poradce, poradkyně - garanční technik, technička pro lokalitu Opava.
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. Opava, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit