Vedoucí zákaznického servisu

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Vedoucí zákaznického servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření (elektro, chemie, strojní)
Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
Aktivní znalost AJ slovem i písmem (denní využití)
Znalost RJ velkou výhodou
Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)
Znalost práce v ESO9 a CRM MS Dynamics výhodou
Komunikativnost, samostatnost, organizační schopnosti
Schopnost vést a motivovat tým spolupracovníků
Silnou vůli prosadit se, vzdělávat se a uspět
Schopnost nalézat technická a organizační řešení požadavků zákazníků (logické a analytické myšlení)
Časovou flexibilitu, časté zahraniční služební cesty
Hlavní činnosti:
Sestavení střednědobého plánu rozvoje servisních a poprodejních služeb
Revize, případně vypracování nových interních procesů ve vazbě na schválený plán rozvoje
Zajištění záručního a pozáručního servisu dodaných zařízení
Spolupráce při přípravě smluv a nabídek na servisní činnost
Komunikace se zákazníky o požadavcích/reklamacích
Vedení týmu podřízených pracovníků
Zajištění optimálního fungování servisního týmu a celého procesu Servis
Spolupráce s ostatními odděleními divize
Zpracování pravidelných reportů
Termín nástupu: možný ihned
Nabízený plat: 28 000 Kč - 35 000 Kč + další motivační složky po ZD
Nabízíme:
Zázemí rychle se rozvíjející české společnosti s vlastními výrobky a unikátním know-how
Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje
Příjemné moderní pracovní prostředí
Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon k?soukromým účelům, odměny k?pracovním a