Laboratorní technik / technička

  • Brno

Pracovní místo ( Laboratorní technik / technička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strukturovaný životopis včetně uvedení dvou osob, které mohou Vám poskytnout dobrozdání, a motivačního dopisu zasílejte do 30.6.2017 na e-mailovou adresu: jaroslava.urbankova@ceitec.muni.cz
Do předmětu zprávy zadejte název pozice. Uchazeči, kteří budou pozvání k pohovoru, předem informujeme emailem.

Základní informace
Pozice laboratorní technik/čka se otvírá na CEITEC MU pro podporu výzkumných skupin Strukturní biologie. Informace o skupině můžete najít na webových stránkách Středoevropského technologického institutu BrnoCEITEC MU.
Popis pracovní pozice
Zajištění a udržení provozu a operativy sdílené infrastruktury programu strukturní biologie CEITEC MU
Zodpovědnost za každodenní provoz přístrojové techniky
Udržování přístrojů v dobrém stavu
Požadavky
Vzdělání (středoškolské, vysokoškolské)
Praxe v biochemické laboratoři (nebo v laboratoři s příbuzným zaměřením)
Aktivní přístup
Samostatnost při organizování každodenních úkolů i řešení problémů
Dobrá znalost angličtiny (slovem i písmem)
Spolehlivost, pečlivost
Co nabízíme
Zajímavá práce ve špičkovém vědeckém týmu
Zaškolení a práce na unikátním přístrojovém vybavení CEITEC MU
Skvělé technické vybavení CEITEC MU
Zaměstnanecké výhody Masarykovy univerzity
Mzda na základě zkušeností
Pracovní smlouva do 31.12.2017 s možností prodloužení

Nástup: 1.9.2017 (nebo dle dohody)
Volné místo laboratorní technik / technička pro lokalitu Brno.