Personalista/ka s polštinou

  • Brno

Pracovní místo ( Personalista/ka s polštinou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem

Práce s lidmi ti není cizí?
Ovládáš polský jazyk na komunikativní úrovni a rád/a ho využiješ při své práci?
V tom případě hledáme právě tebe!

Co tě čeká?
realizace svěřené zakázky
komplexní nábor a péče o agenturní zaměstnance
registrace uchazečů, poradenství, provozní agenda pobočky
organizace zdravotních prohlídek, hromadných nástupů
příprava podkladů pro zpracování personální a mzdové agendy
řešení náhle vzniklých (i krizových) situací
administrativa, cestování v rámci zakázek dle požadavků klienta
komunikace s agenturními zaměstnanci, klientem i vedením společnosti

Koho hledáme?
min. SŠ vzdělání
znalost českého jazyka podmínkou
znalost polského jazyka podmínkou
zkušenosti s prací v agentuře práce (realizátor, koordinátor) výhodou
dynamická osobnost, schopná rychle a pružně reagovat na nové požadavky, odolná vůči stresu
asertivita
schopnost efektivně komunikovat se zaměstnanci na všech úrovních včetně komunikace s klientem
časová a prostorová flexibilita
ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:
můžeš se posunout na pozici Branch Managera
příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu velké společnosti
občerstvení na pracovišti zdarma
Volné místo personalista/ka s polštinou pro lokalitu Brno.