softwarový specialista / programátor PLC

Pracovní místo ( softwarový specialista / programátor PLC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
elektrotechnické vzdělání, znalost programování PLC, ochota cestovat na zahraniční zakázky
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo softwarový specialista / programátor plc pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Programátor/ka Místo výkonu práce: Průmyslová 7, Chrudim. NÁPLŇ PRÁCE: Programátor pro tvorbu aplikací pro řízení strojů. POŽADAVKY: Znalost C++, C sharp. Velkou výhodou je znalost řízení od firmy B+R automatizace (Automation studio). Možnost práce i externě. ...
Gama Hard s.r.o. Chrudim, Inzerováno včera

PLC Programátor průmyslová automatizace Vzdělání SŠ/VŠ se zaměřením na elektrotechniku či automatizaci, praxe v oblasti PLC programování (pozice je vhodná i pro absolventy VŠ). Volné místo plc programátor průmyslová automatizace pro lokalitu Jihlava.
MODIA, s.r.o. Jihlava, Inzerováno včera

specialista na ERP systém, programátor/ka - SŠ vzdělání technického zaměření (VŠ výhodou), praxe s ERP systémy výhodou, znalost databází a programování, znalost AJ min. na úrovni A2, praxe v dané oblasti výhodou, samostatnost, komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, ...
P L E A S a.s. Havlíčkův Brod, Inzerováno včera