Medicentrum Beroun,spol. s r.o.

ZDRAVOTNÍ LABORANTI, LABORATORNÍ ASISTENTI

Odeslat

Pracovní náplň
ZDRAVOTNÍ LABORANTI, LABORATORNÍ ASISTENTI - Místo výkonu práce: Beroun. Upřesňující informace: pouze denní provoz pondělí - pátek, možnost práce na zkrácený úvazek, motivující mzdové ohodnocení, dva týdny dovolené navíc, dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti, pracovní pozici na akreditovaném pracovišti vybavené moderní technikou, zácvik pod vedením zkušeného pracovníka, možnost osobního růstu. Kontakt: e-mailem, telefonicky.
Volné místo zdravotní laboranti, laboratorní asistenti pro lokalitu Beroun.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZDRAVOTNÍ LABORANTI, LABORATORNÍ ASISTENTI

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Medicentrum Beroun,spol. s r.o.
Ulice: Politických vězňů 40
Město: Beroun
PSČ: 266 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zlatoslava Přecechtělová
E-mail: Zlatoslava Přecechtělová
Telefon: +420 724 303 129

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Medicentrum Beroun,spol. s r.o.