Pozemní stavitelství Zlín a.s.

jeřábník/jeřábnice

Odeslat

Pracovní náplň
prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, stabilní práce, stravenky/diety, penzijní připojištění.
Volné místo jeřábník/jeřábnice pro lokalitu Ostrožská Nová Ves.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: jeřábník/jeřábnice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Pozemní stavitelství Zlín a.s.
Ulice: Nádražní 834
Město: Ostrožská Nová Ves
PSČ: 687 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Roman Valášek
E-mail: Roman Valášek
Telefon: +420 602 751 622

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pozemní stavitelství Zlín a.s.