SKLADNÍK, ŘIDIČ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( SKLADNÍK, ŘIDIČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: telefonicky, e-mailem

Nabízíme práci ve velice atraktivním prostředí internetového obchodu. Na českém trhu se již pohybujeme osmým rokem.

V současné době hledáme kolegu do skladu. Jedná se o denní naskladnění zboží, vyzvednutí objednaného zboží u dodavatele, dovoz do našeho skladu, zabalení a vyskladnění zboží pro konečné zákazníky dle objednávek a odeslání poštou.
Jedná se o osmi hodinovou pracovní dobu.

NABÍZÍME:
stabilní pozici s možností profesního růstu
po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
přátelský kolektiv
možnost seberealizace
práce v Karlových Varech - sklad Bor, sklad Stará Role

POŽADUJEME:
řidičský průkaz skupiny B
základní rozhled v oblasti skladového hospodářství
umění komunikovat s lidmi
spolehlivost a čestnost
ochota učit se novám věcem
orientace na výkon, práce pro firmu
Volné místo skladník, řidič pro lokalitu Karlovy Vary.