servisní technik

Pracovní místo ( servisní technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
elektrotechnické vzdělání, ochota cestovat do zahraničí
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo servisní technik pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Technický pracovník/pracovnice obchodního oddělení NÁPLŇ PRÁCE: kalkulace cen vstřikovacích forem, získávání nových projektů POŽADAVKY: SŠ technického zaměření výhodou, ŘP sk. B NABÍZÍME: dotované stravování, dodatkovou dovolenou KONTAKT: e-mailem Volné místo technický pracovník/pracovnice ...
KOH-I-NOOR PONAS s.r.o. Polička, Inzerováno včera

Technici dispečeři strojírenské výroby První kontakt: Doležal Petr Ing., tel.: 321 792 312, po - pá od 7 do 14 hod, e-mail: david.klovrza@lavat.cz. Náplň práce: Čtení a použití technických podkladů. Technická příprava výroby. Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování zajištěno, ...
LAVAT a.s. Chotutice, Inzerováno včera

TECHNOLOG MÍSTO VÝKONU: Moravská č.p. 2193, 560 02 Česká Třebová 2 NÁSTUP MOŽNÝ IHNED MZDA: se skládá ze základní mzdy a prémií až do výše 50% POŽADUJEME: - POUZE STŘEDOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ SE STROJÍRENSKÝM ZAMĚŘENÍM - uvítáme VŠ strojírenského směru s praxí v ...
DRUMEL a Co. s.r.o. Česká Třebová, Inzerováno včera