Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Recepční / Noční auditor

Pracovní místo ( Recepční / Noční auditor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : HOTEL NYX Prague, Panská 1308/9, 110 00 Praha 1
Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 601 562 658 v pracovní dny 9,00 - 17,30 hodin nebo e-mailem - lenka.bizkovaatleonardo-hotels.com
Kontaktní osoba : paní Lenka Bízková
Upřesňující informace :
POŽADUJEME :
přátelský a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

recepční ubytovny- OZP OZP kontakt telefonicky, emailem požadejeme výpis z RT, uživatelskou znalost práce na PC, inkasování platby v hotovosti a praxe v oblasti recepčních služeb výhodou, nepřetržitý provoz Volné místo recepční ubytovny- ozp pro lokalitu Praha.
BRYVECASTA s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Kontaktovat telefonicky. @ nebo tel. 608317348 pracovní doba pondělí až pátek komunikativní znalost AR.J nebo R.J práce na PC Volné místo recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních pro lokalitu Praha.
PRAHA TRAVEL s.r.o. Praha, Inzerováno včera

PRACOVNÍCI OSTRAHY PRACOVNÍCI OSTRAHY - Místo výkonu práce: Žebrák. Nástup možný ihned. Požadavky: bezúhonnost, ochota a chuť pracovat, osvědčení profesní způsobilosti (certifikát strážný - možnost dodělat u firmy). Náplň práce: obsluha recepce, drobná administrativa, ...
SCHWARZ s.r.o. Žebrák, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit