Strážný/á - vrátný/á

  • Cheb

Pracovní místo ( Strážný/á - vrátný/á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM!!! Místo výkonu práce: Primagra, a.s., Podhradská 3, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1rok) s možností prodloužení. Zkrácený pracovní úvazek (32,5hod/týden). Pracovní doba dle plánu směn: Po-Pá pouze noční směna od 22:00-6:00hod, So-Ne denní směna od 14:00-22:00 a noční směna od 22:00-6:00hod.
Náplň práce:
- ostraha zemědělského objektu,
- kontrola vstupů a vjezdů do objektů,
- pochůzková činnost,
- zápisy do evidečních knih,
- směnný provoz
Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík,
- spolehlivost a flexibilitu,
- certifikát strážný č. 68-008-E není podmínkou,
- pouze pro OZP (vymezená chráněná pracovní místa).
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování,
- zázemí stabilní firmy,
- odměny pro vynikající pracovníky/ce,
- možnost získání certifikátu č. 68-008-E,
- možnost kratšího úvazku.
Kontakt pro zájemce: telefonicky od 7:00-16:30hod anebo e-mailem.
Volné místo strážný/á - vrátný/á pro lokalitu Cheb.