ŘIDIČ VZV

Pracovní místo ( ŘIDIČ VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
24.10/19.6.2017 - obsluha výrobní linky - příprava, dovoz a vývoz hotového zboží od linky. Min. vyučen (obor nerozhoduje), průkaz na VZV, zodpovědnost, flexibilita. KONTAKT: Hromková B., tel.: 519 301 044, e-mail: b.hromkovaatarens-Oberflaechenfullservice.com
Místo výkonu práce: Břeclav
Volné ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

údržba a správa nemovistí Pracovní poměr na dobu neurčitou. POŽADUJEME: řidičský průkaz skupiny B Údržba a správa areálu, elektro, voda, plyn, pomocné zednické práce. První kontakt na mail: asistent@strojesvoboda.cz Volné místo údržba a správa nemovistí pro lokalitu Blansko.
STROJE SVOBODA s.r.o. Blansko, Inzerováno včera

Optometrista pracoviště Kroměříž - VOŠ/VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy v oboru, řidičský průkaz B, chuť se učit novému - nástupní mzda HM 30.000,-Kč + podíl z tržeb, nový služební automobil, PD Po-Pá 8:00-17:00 hod. - své písemné nabídky s profesním ...
DR. OPTIK Moravia s.r.o. Kroměříž, Inzerováno včera

Strojní mechanik Pracovní poměr na dobu neurčitou. POŽADUJEME: strojní zaměření -obráběcí a svářecí stroje (oprava,servis) -znalost obráběcího nářadí -řidičský průkaz sk. B První kontakt na mail: asistent@strojesvoboda.cz Volné místo strojní mechanik pro lokalitu ...