Arens Oberflächenfullservice s.r.o.

ŘIDIČ VZV

Odeslat

Pracovní náplň
11.10/19.6.2017 - obsluha výrobní linky - příprava, dovoz a vývoz hotového zboží od linky. Min. vyučen (obor nerozhoduje), průkaz na VZV, zodpovědnost, flexibilita. KONTAKT: Hromková B., tel.: 519 301 044, e-mail: b.hromkova@arens-Oberflaechenfullservice.com
Místo výkonu práce: Břeclav
Volné místo řidič vzv pro lokalitu Břeclav.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 10. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ VZV

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Arens Oberflächenfullservice s.r.o.
Ulice: Lidická 3453
Město: Břeclav
PSČ: 690 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Blanka Hromková
E-mail: b.hromkova@arens-Oberflaechenfullservice.com
Telefon: +420 519 301 044

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Arens Oberflächenfullservice s.r.o.