PROCESNÍ KVALITÁŘ/KA

  • Nýrsko

Pracovní místo ( PROCESNÍ KVALITÁŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: anglický jazyk, zkušenosti s kvalitou (výhodou), orientaci ve výkresové dokumentaci, samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE:podpora manažera kvality, účast na auditech, kontrola a tvorba dokumentace, komunikace s kolegy / zákazníky v Nýrsku i v zahraničí, řešení zadaných projektů
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, dopravné, odměna za docházku, výuka cizích jazyků, školení
První kontakt telefonický nebo emailem: Alena Jandová, 604 871 812, alena.jandova@greiner-aerospace.com
Volné místo procesní kvalitář/ka pro lokalitu Nýrsko.