Plánovač/ka výroby

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Plánovač/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PLÁNOVAČ/KA VÝROBY
POŽADAVKY: VŠ vzdělání (technické, ekonomické, logistika). Znalost angličtiny na vysoké úrovni. Analytické schopnosti, obliba práce s výpočty/kalkulacemi. Velmi dobré komunikační schopnosti, flexibilita. Schopnost stanovovat priority, řešit více úkolů najednou, odolnost vůči stresu
CHARAKTERISTIKA POZICE: Kvalifikovaná pozice technicky-manažerského zaměření, se zaměřením na optimalizaci kapacit a zvýšení výkonu výroby a provozů v organizaci, řízení zákaznických požadavků, řízení projektů a výroby, koordinace výrobních kapacit a sestavování plánu výroby, komunikace a jednání se zákazníky, komunikace a úzká spolupráce s kooperujícími odděleními, napomáhá při indentifikaci a řešení reklamací, analýza efektivity výroby a provozu, řízení zásob hotových výrobků, hodnocení výrobních a finančních plánů výroby, účast na vývoji nových produktů, kontrola dodržování norem a předpisů
NABÍZÍME: Práci v úspěšné mezinárodní společnosti. Program individuálního zapracování. Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji. Širokou škálu benefitů vč. bonusového programu. Atraktivní mzdové ohodnocení
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky 571 681 424, e-mailem: radek.pavelka@cabotcorp.com
Volné místo plánovač/ka výroby pro lokalitu Valašské Meziříčí.