ASISTENT/KA CHRÁNĚNÉHO BYDLENÍ

Pracovní místo ( ASISTENT/KA CHRÁNĚNÉHO BYDLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce
– vykonává přímou práci s klienty sociální služby chráněné bydlení v jejich domácnostech dle jejich individuálních potřeb
– vede a zpracovává osobní dokumentaci uživatelů služby chráněné bydlení
– pomáhá uživatelům chráněného bydlení v naplňování jejich práv a oprávněných zájmů

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

účetní asistent Místo výkonu práce: U Plovárny 45/5, Děčín, 405 05 Poznámka k volnému místu: Středoškolské vzdělání ekonomického směru - účetnictví, zpracování prvotních účetních dokladů včetně jejich zadávání do účetních programmů, schopnost pracovat v Microsoft ...
Admitax s.r.o. Děčín, Inzerováno včera

Zdravotničtí asistenti Požadujeme: přesnost, ochotu, kreativitu, empatii - Vhodné i pro pracující důchodového věku Nabízíme: stravování, prémie Kontakt: telefonicky 9:00-17:00, životopisy zasílejte e-mailem Volné místo zdravotničtí asistenti pro lokalitu Vidim.
Domov seniorů Vidim, poskytovatel sociálních služeb Vidim, Inzerováno včera

Zdravotnický asistent/ka Zdravotnický asistent/ka - Střední zdravotnická škola v oboru zdravotnický asistent nebo akreditovaný kvalifikační kurz zdravotnický asistent po získání úplného středního vzdělání nebo úplného středního vzdělání , pracovní doba 6,00 -18,00hodin a ...
Nemocnice Tanvald, s.r.o. Tanvald, Inzerováno před 2 dny