Řidič/ka - rozvoz jídel + pomocná síla za barem

  • Čáslav

Pracovní místo ( Řidič/ka - rozvoz jídel + pomocná síla za barem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Menší bistro hledá právě Vás. Nástup od poloviny září.
Přijmeme do svého kolektivu nového pracovníka na pozici řidič/ka - rozvoz jídla.
12hod pracovní doba, krátký - dlouhý týden. 10:00 - 22:00 hod.
Požadujeme: řidičský průkaz B, příjemné vystupování, orientace v okolí bistra, případně schopnost práce s navigací (vlastní přístroj výhodou), dobré řidičské schopnosti, samostatnost a spolehlivost.
Nabízíme: přátelské a motivující prostředí, individuální přístup k zaměstnancům, motivační systém finančního ohodnocení. Těšíme se na Vás!
Prvotní kontakt na tel: 775570396 nebo na e-mail k-k-americanbistro.cz.
Místo výkonu práce: Chrudimská 1455, Čáslav.
Jobmatch.
Volné místo řidič/ka - rozvoz jídel + pomocná síla za barem pro lokalitu Čáslav.