BRUSIČ/-KA KOVŮ

Pracovní místo ( BRUSIČ/-KA KOVŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
JEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ - zaměstnavatelem je pracovní agentura Smart Work Logistics s.r.o.
Místo výkonu práce: Ammann Czech Republic a.s., Nové Město nad Metují.
Pracovní poměr na dobu určitou (do 15.12.2017) s možností prodloužení. Zaměstnání je vhodné i pro absolventy. Hrubá měsíční mzda ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

GUMAŘ/-KA PLASTIKÁŘ/-KA (operátor/-ka ve výrobě) Zaměstnání vhodné i pro absolventy. Pro výkon práce budete zaškoleni. Pracovní náplň: práce ve výrobě - obsluha výrobní linky; opracování výrobků, kontrola - broušení malou elekr. bruskou. Požadavky: manuální zručnost, samostatnost, ...
GUMOTEX, akciová společnost Jaroměř, Inzerováno před 2 dny

Brusiči - vzhledové broušení První kontakt: Břízová Monika, tel.: 724 391 544, Po - Pá 8 - 17 hod, e-mail: monika.brizova@kphn.cz. Náplň práce: Broušení svárů a povrchů nerezových a hliníkových koster, krytů klimatizačních jednotek a plechových dílů dle výkresové ...
KPHN a.s. Kolín, Inzerováno před 6 dny

Brusiči nástrojů a kovů Místo výkonu práce Přelouč. Provoz třísměnný - pracovní doba: 7:00 - 15:00 15:00 - 23:00 23:00 - 7:00 První kontakt e-mailem. Volné místo brusiči nástrojů a kovů pro lokalitu Přelouč.
Metalrom s.r.o. Přelouč, Inzerováno před 7 dny