Projektant/ka TZB

  • Cheb

Pracovní místo ( Projektant/ka TZB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: náměstí Baltazara Neumanna 6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pružná pracovní doba.
Pro středisko v Chebu hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant/ka TZB. Výše mzdy dle odborné kvalifikace a délky praxe.
Jsou za Vámi vidět dobré pracovní výsledky?
Nebojíte se pracovat pod tlakem?
Máte organizační schopnosti?
Chcete se stále zlepšovat?

Pracovní náplň: zpracování poptávek a následného technického řešení, zpracování projektové dokumentace, znalost AutoCad, zakreslování do dokumentace, tvorba cenových kalkulací, nabídek.

Požadujeme: řidičský průkaz sk.B, znalost práce s PC, ochotu cestovat, vzdělání min. SŠ technického směru, znalost ve stavební dokumentaci, znalost AutoCad, zájem o oblast TZB.

Výhodou: vyučení přímo v oboru TZB, praxe v oboru, anglický jazyk.

Nabízíme: stabilní práci v týmu, samostatně vybavené pracoviště, možnost služebního vozu, zvyšování kvalifikace, odborných i praktických dovedností, náležité finanční ohodnocení dobře odvedené práce, zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, pracovní poměr na dobu neurčitou po zapracování, zázemí silné stavební společnosti s 25-letou historií.

V případě, že Vás zaujala tato poptávka zasílejte své životopisy a motivační dopisy na e-mail mottlova@kalora.cz nebo volejte na telefon 731 228 841 Po-Pá od 7:00-14:00hod.
Volné místo projektant/ka tzb pro lokalitu Cheb.