MISTR SVAŘOVNY PLASTŮ V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

  • Liberec

Pracovní místo ( MISTR SVAŘOVNY PLASTŮ V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- řízení menší skupiny lidí (cca 25) v nepřetržitém provozu (pouze denní směna 6:00-18:00)
- hlášení reportů managementu firmy
- dodržování daných postupů ve výrobě
- řešení případných výrobních komplikací a nejasností
- zajištění nápravných opatření k neshodám – reporty
- zodpovědnost za udržení a zlepšování systému 5S(6S)
Požadujeme:
- SŠ vzdělání nejlépe strojírenského zaměření
- praxe ve výrobní firmě v pozici směnového mistra minimálně 5 let podmínkou
- angličtina výhodou
- flexibilní co se týče pracovní doby
- konstruktivní a pozitivní přístup při řešení komplikací
- znalost „čtení“ výkresové dokumentace podmínkou doplňkové odborné vzdělání – manažerské dovednosti – komunikační, prezentační, motivace a vedení lidí, vyjednávání a řešení konfliktů, zvládání stresu a Time management velkou výhodou
- schopnost převzít zodpovědnost za výsledky své práce
- znalost MS Office (zejména MS Excel)
- znalost Helios - výhodou
- analytické a logické myšlení
- pečlivost, samostatnost, důslednost aktivní, komunikativní, pozitivně, týmově laděná osobnost, ochota dál se vzdělávat,řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
- zajímavé mzdové ohodnocení, systém benefitů
- stravenky, příspěvek na dopravu pro mimoliberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti
Volné místo mistr svařovny plastů v zakázkové výrobě pro lokalitu Liberec.