Sestra pro anesteziologii

  • Jičín

Pracovní místo ( Sestra pro anesteziologii ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme: Sestru na ODD. CENTRÁLNÍCH OPERAČNÍCH SÁLŮ

Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.s., se sídlem Bolzanova 512, Jičín, nebo na email: personal@nemjc.cz
Nabízíme:
- MOŽNOST STABILIZAČNÍHO PŘÍSPĚVKU VE VÝŠI 20.000,- KČ (S REGISTRACÍ)/15.000,-KČ (BEZ REGISTRACE) při nástupu na úv. 1 a setrvání v pracovním poměru min. 18 měsíců,
- smysluplnou práci,
- adekvátní pracovní a platové podmínky,
- plný nebo částečný úvazek dle dohody,
- týden dovolené navíc,
- podporu profesního růstu a vzdělávání,
- možnost ubytování,
- dotované stravování,
- příspěvek na důchodové nebo životní pojištění až 600,- Kč/měs.,
- možnost výkonnostních i mimořádných odměn.

Požadavky:
- směnný provoz,
- odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb.,
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost,
- specializace peroperační sestra výhodou.

DATUM NÁSTUPU DLE DOHODY
Volné místo sestra pro anesteziologii pro lokalitu Jičín.