Pracovník v sociálních službách - pečovatelka

  • Jeseník

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách - pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonický!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- ŘP skupiny B podmínkou, řidičské zkušenosti - aktivní řidič!!!

Náplň práce: pečovatelka v domácnostech klientů (seniorů). Náplň práce dle vyhlášky - pomoc při zajištění domácnosti, pomoc s úkony kolem vlastní osoby (hygiena, vaření, nákupy, pochůzky aj.)

Jedná se o zástup na mateřskou dovolenou
Hrubá mzda : 17900,-Kč (po zkušební době osobní ohodnocení)

Zaměstnanecké výhody:
- Stravenky, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké telefonování - levný tarif, osobní účet FKSP (plavání, masáže, kultura aj-.)

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonikcky na tel. čísle: 724 341 075 v pracovní dny, vždy od 7:00 -14:00hod
Volné místo pracovník v sociálních službách - pečovatelka pro lokalitu Jeseník.