PŘIJÍMACÍ TECHNICI AUTOSERVISU

Pracovní místo ( PŘIJÍMACÍ TECHNICI AUTOSERVISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup možný ihned. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po tel. domluvě - pan Fedor tel. 608 744 487. VHODNÉ PRO ABSOLVENTY. ŘP sk. B podmínkou. Praxe v oboru vítána. PD: Po-Pá 6:30-16:00 a 10:00-18:00 + So 8:00-12:00hod. Místo výkonu práce: Průmyslová 18, Prostějov.
Volné místo přijímací technici ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Ostraha objektů Předem si domluvit osobní schůzku telefonicky 734 360 001 Místo výkonu práce: Jakuba Obrovského 228/1a, Brno Ostraha objektů Požadujeme trestní bezúhonnost souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo ostraha objektů pro lokalitu Brno.
OLMAN spol. s r.o. Brno, Inzerováno včera

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) První kontakt e-mailem, nebo osobně po telefonické domluvě Místo výkonu práce: Mendlovo náměstí 16 , 603 00 Brno Kuchař se znalostí přípravy balkánské a jihoevropské kuchyně ( burek , pizza ) Nabízíme: Příspěvek na stravu Souhlas zaměstnavatele se ...
No limit company s.r.o. Brno, Inzerováno včera

Nástrojaři První kontakt telefonicky nebo e-mailem Požadavky: Praxe a zkušenost z prostředí výroby na daných strojích Výborná znalost čtení technické dokumentace Důslednost a technická zdatnost Samostatnost, zodpovědný přístup k práci Ochotu pracovat ve ...
Šmeral Brno a.s. Brno, Inzerováno včera