stavební dělník

  • Louny

Pracovní místo ( stavební dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Postoloprtská 2956 Louny
Pro firmu zabývající se silničním a inženýrským stavebnictvím v provozovně Louny hledáme stavební dělníky. Požadujeme: vzdělání základní či střední s vyučením, praxe v oboru velkou výhodou, časová flexibilita a samostatnost, zájem o další vzdělávání. Místo výkonu práce v Ústeckém kraji. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení.
Nabízíme: nástupní plat dle praxe v oboru (80 - 90 Kč/hod), měsíční prémie až 30%, diety, roční prémie, po zkušební době možnost firemních benefitů (životní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify pro soukromé účely).
Zájemci volejte na tel. Č. 415 652 679 nebo posílejte strukturovaný životopis na adresu j.tuckova@swietelsky.cz. Bližší info na www.swietelsky.cz.
Volné místo stavební dělník pro lokalitu Louny.