kalkulant/ka, rozpočtář/ka - technik oddělení přípravy

  • Louny

Pracovní místo ( kalkulant/ka, rozpočtář/ka - technik oddělení přípravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Postoloprtská 2956 Louny
Renomovaná stavební společnost přijme pro pracoviště v Lounech vhodného kandidáta na pozici kalkulanta (rozpočtář či technik oddělení přípravy).
Náplň práce:
kalkulace nabídkových cen do výběrových řízení na stavební práce (dopravní a inženýrské stavby)
sestavení kompletních nabídek pro výběrová řízení
zajištění subdodávek a materiálů do nabídek vč. vyhodnocení
uzavírání smluv a objednávek s investory a subdodavateli
aktivní spolupráce se stavbyvedoucím a vedením pobočky během realizace staveb
Požadavky:
min. středoškolské vzdělání s maturitou, popřípadě VŠ
komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, osobní přístup, loajalita a časová flexibilita, ochota se dále vzdělávat
řidičský průkaz sk. B
znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, Outlook..)
praxe v oboru přípravy staveb a kalkulací výhodou
vzdělání stavebního směru výhodou
Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
jistotu jedné z nadnárodních společností úspěšně prosperující na českém trhu
možnost profesního růstu a odborného vzdělávání
odpovídající finanční ohodnocení 25.000 - 30.000,- Kč/měsíc
notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené
Písemné nabídky vč. Profesního životopisu zasílejte na email: j.tuckova@swietelsky.cz nebo volejte na tel. 415 652 679.
Volné místo kalkulant/ka, rozpočtář/ka - technik oddělení přípravy pro lokalitu Louny.