Koordinátor řidičů

Pracovní místo ( Koordinátor řidičů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MV: K Hrušovu 293/2,102 00 Praha 10-Štěrboholy
Kontakt: Kuběna Daniel, tel.: 735 752 500, e-mail: personalistkaatlogex.cz

Chuť pracovat, energičnost, loajálnost, komunikační dovednosti, 1 rok praxe v oboru výhodou, jazykové znalosti v podobě AJ, NJ výhodou.

Zam. výhody: nadstandartní platové ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Operátoři logistiky, řidiči VZV Místo výkonu práce: Hala DC2, Kosmonosy Prvotní kontakt: telefonicky: 602 618 507 (8-14 h.) nebo osobně: Pražská brána 108, 296 01 Mladá Boleslav Volné místo operátoři logistiky, řidiči vzv pro lokalitu Kosmonosy.
SAPE BOHEMIA s.r.o. Kosmonosy, Inzerováno včera

Řidiči mezinárodní kamionové dopravy Místo výkonu práce: Mnichovo Hradiště - Veselá, ul. 5. května 213 Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, praxe vítána, profesní průkaz, karta řidiče. Práce je plánována obvykle na 12 dní, poté je víkend volný. Cestovné je vyplaceno dle zákona. To je ...
LITRA, s.r.o. Mnichovo Hradiště, Inzerováno včera

Řidiči mezinárodní kamionové dopravy Místo výkonu práce: Mnichovo Hradiště - Veselá, ul. 5. května 213 Požadavky: ŘP sk. C, profesní průkaz, karta řidiče, dobrý zdrav. stav, praxe vítána, velmi zodpovědný přístup k práci. Práce je plánována obvykle na 12 dní, poté víkend doma. K ...