ADVELIS s.r.o.

Nástrojař vstřikovacích lisů na výrobu plastů

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
zkušenost při seřizování a práci s lisy pro vstřikování plastů.
Řidičský průkaz sk. B podmínkou, základní komunikace a znalost NJ nebo AJ výhodou.
Nabízíme:
denní dovoz výtečných obědů, pohodové prostředí rodinné firmy, dovolená 25 dní
Volné místo nástrojař vstřikovacích lisů na výrobu plastů pro lokalitu Kačice.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Nástrojař vstřikovacích lisů na výrobu plastů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: ADVELIS s.r.o.
Ulice: Nádražní 376
Město: Kačice
PSČ: 273 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr Kateřina Židkova
E-mail: Mgr Kateřina Židkova
Telefon: +420 601 153 140

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ADVELIS s.r.o.