Samostatný technický pracovník - servis sítí elektronických komunikací (SEK)

  • Brno

Pracovní místo ( Samostatný technický pracovník - servis sítí elektronických komunikací (SEK) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu o toto pracovní místo své profesní životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu: ivana_kasparova@infotel.cz

Pro naši společnost zabývající se kompletní realizací zakázek v oblasti telekomunikací hledáme formou výběrového řízení zaměstnance na pozici:

Popis práce:
odstraňování poruch - instalace služeb (video, hlas, data),
zajišťování a udržování provozních parametrů sítě
Požadujeme:
vzdělání v oboru elektro,
osvědčení o způsobilosti v elektrotechnice - Vyhl. 50/1978 Sb., § 5 (slaboproud / silnoproud), § 6 (pracovník pro samostatnou činnost),
řidičský průkaz sk. B,
znalost práce s PC na úrovni (Microsoft office),
vhodné i pro čerstvé absolventy
Nabízíme:
práce na hlavní pracovní poměr,
zázemí stabilní společnosti,
příspěvek na penzijní či životní pojištění,
stravenky a další benefity,
nástup možný ihned
Volné místo samostatný technický pracovník - servis sítí elektronických komunikací (sek) pro lokalitu Brno.