Údržbář

  • Brno

Pracovní místo ( Údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ: 00159816

Úsek investic, rozvoje a techniky - Odbor správy budov a provozu

hledá vhodného kandidáta na plný pracovní úvazek - na pozici:

pracovník do údržby objektů
pro detašované pracoviště - Klinika plastické a estetické chirurgie, ul. Berkova

Nástup: ihned
Odborné požadavky:

- vyučen v oboru elektrikář
- vyhláška č. 50/1978 Sb., § 7
- praktická znalost všeobecné údržby budov

Předpoklad pro úspěšné plnění zaměstnání:

- samostatnost
- schopnost týmové práce

Plat: nástupní platová třída 7

Přihlášky doložené profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi a o dosaženém vzdělání předloží zájemci v elektronické podobě na adresu:
drahomir.valek@fnusa.cz
nebo písemně na adresu:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, KPECH, Drahomír Válek, Berkova 34, 612 00 Brno
Kontakt pro odborné dotazy: Drahomír Válek, mob.723 152 774
Volné místo údržbář pro lokalitu Brno.