ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

  • Bílá

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK/SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 a:13/10/2017
Náplň práce:
- obsluha zákazníků v hotelové restauraci, aktivní podpora nabídky zákazníkům, příprava na provoz a udržování čistoty
Požadujeme:
- manuální zručnost, fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost, časová flexibilita
Nabízíme:
- výkonností bonusy + osobní ohodnocení, příspěvek na rekreaci v závodním rekreačním zařízení
Kontakt:
- telefonicky si předem domluvit schůzku na uvedeném tel. čísle
- životopisy zasílat na e-mailovou adresu sykorova@polfin.cz
Pracoviště:
- Horský hotel Sůkenická, Staré Hamry
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Bílá.