BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.

OSTRAHA PRODEJEN - VRÁTNÝ/Á

Odeslat

Pracovní náplň
OSTRAHA PRODEJEN - VRÁTNÝ/Á - Místo výkonu práce: Cerhovice. Upřesňující informace: směnnost - nepřetržitý provoz, turnusové služby, dělené směny. Požadavky: příjemné vystupování, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, praxe výhodou (není podmínkou), certifikát strážného bude zajištěn. Zaměstnanecké výhody: výkonnostní odměny, možnost týdenních záloh na mzdu, motivační programy aj. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 8:00-15:00 hod.).
Volné místo ostraha prodejen - vrátný/á pro lokalitu Cerhovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OSTRAHA PRODEJEN - VRÁTNÝ/Á

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
Ulice: Plzeňská 333
Město: Cerhovice
PSČ: 267 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Bongárová
E-mail: Michaela Bongárová
Telefon: +420 732 509 636

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.