OBSLUHA VSTŘIKOVACÍCH STROJŮ A MONTÁŽNÍCH ZAŘÍZENÍ

  • Český Dub

Pracovní místo ( OBSLUHA VSTŘIKOVACÍCH STROJŮ A MONTÁŽNÍCH ZAŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
• obsluha strojů a montážních zařízení
• odebírání a kontrola kvality výrobků
• ukládání výrobků do obalu
• zadávání průběhu výroby do elektronického systému a vyplňování dokumentace
• udržování pořádku a předávání pracoviště v pořádku další směně
Požadavky:
• spolehlivost, pečlivost
• pracovitost, zodpovědnost
• dodržování pracovních postupů
• ochota učit se novým věcem
• aktivní spolupráce v týmu
Nabízíme:
• pravidelná výplata zálohy na mzdu
• lehkou práci, výrobky mají nízkou hmotnost
• práci vsedě na většině pracovišť
• pobyt v čistém a moderním prostředí
• spolupráce v malých „rodinných“ týmech
• průměrnou měsíční mzdu po zapracování 17.000,- Kč
• vlastní jídelnu a výběr ze čtyř jídel, z ceny menu platíte jen 28,- Kč
• letní terasu na jídlo a oddech, občerstvovací automaty
• příspěvek na dopravu nebo firemní svoz
• týden dovolené navíc po 1. odpracovaném roce
• stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání aj.
Volné místo obsluha vstřikovacích strojů a montážních zařízení pro lokalitu Český Dub.