Vedoucí technické přípravy výroby

  • Kralovice

Pracovní místo ( Vedoucí technické přípravy výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Kralovice

Způsob prvního kontaktu: e-mailem

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření nejlépe v oboru strojírenství
- praxi v oblasti TPV nebo s řízením kovovýroby, praxe ve vedoucí pozici
- základní znalost materiálů a jejich vlastností, pracovních postupů v oboru kovovýroby (svařování oceli, nerezu a hliníku, lisování, ohraňování a ohýbání na CNC strojích, montáž ocelových konstrukcí, apod.)
- znalost práce na PC - 3D konstrukční software, Microsoft Office
- manažerské dovednosti (plánování, vedení/řízení lidí a projektů, komunikace, apod.)
- mezioborové znalosti a myšlení
- aktivní znalost něměckého jazyka

Nabízíme:
- motivující ohodnocení odpovídající kvalifikačním předpokladům a znalostem
- podporu dalšího vzdělávání, možnost kariérního rozvoje a růstu
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- zázemí stabilní české společnosti
- nástup možný ihned
Volné místo vedoucí technické přípravy výroby pro lokalitu Kralovice.