Finanční účetní

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Finanční účetní - vzdělání středoškolské ekonomického směru výhodou, praxe podmínkou. Pracoviště Kaplice. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 20.000,-- Kč - 30.000,-- Kč hrubého. Kontakt: p. Výlet - tel. 603 537 239. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

MZDOVÁ ÚČETNÍ - poloviční pracovní úvazek Náplň práce: vedení svěřené oblasti mzdového účetnictví, podílení se na zdokonalování procesů v oblasti zpracování mezd, tvorba výkazů pro statistické účely, komunikace v rámci pracoviště, komunikace s vnějšími institucemi. Požadujeme: SŠ vzdělání, ...
Biologické centrum AV ČR, v. v. i. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

ÚČETNÍ podvojné účetnictví firmy včetně personalistiky, možnost zkráceného úvazku, praxe podmínkou Volné místo účetní pro lokalitu České Budějovice.
MedicalHelp Česká republika s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

vrátný - recepční Pracovní smlouva na dobu určitou( 1 rok) s možností prodloužení, nástup možný od 20.6.2018 nebo dle dohody, nutná znalost práce na PC, znalost anglického nebo německého jazyka vítána. Jedná se o práci v nepřetržitém provozu včetně sobot a nedělí i ...
Vysoká škola ekonomická v Praze Jindřichův Hradec, Inzerováno před 3 dny