Miroslav Štěpánek

AUTOMECHANIK OSOBNÍCH VOZIDEL

Odeslat

Pracovní náplň
vyučen v oboru, praxe nutná, řidič. průkaz sk. B, zdatnost, manuální zručnost, odolnost vůči stresu, flexibilita, samostatnost

kontakt: e-mailem
Volné místo automechanik osobních vozidel pro lokalitu Jablonec nad Jizerou.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANIK OSOBNÍCH VOZIDEL

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Miroslav Štěpánek
Ulice: 385
Město: Jablonec nad Jizerou
PSČ: 512 43

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Štěpánek
E-mail: Štěpánek

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Miroslav Štěpánek