ELEKTRIKÁŘ/-KA, ELEKTROMONTÉR/-KA

  • Rohoznice

Pracovní místo ( ELEKTRIKÁŘ/-KA, ELEKTROMONTÉR/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ELEKTRIKÁŘ/-KA, ELEKTROMONTÉR/-KA - pracoviště Rohoznice.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: trvalec@designweld.cz nebo sturmova@designweld.cz, bližší informace na tel.: 493 539 222 p. Trvalec, pí Šturmová.
Požadujeme: vyhláška 50/78 Sb. § 7, 6 min, technické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, praxe se zapojováním rozvaděčů a s jejich kompletací vítána, kreativita, šikovnost a chuť stavět zajímavé systémy, řidičské oprávnění sk B, poctivé, samostatné jednání, znalost práce s projektovou dokumentací, trestní bezúhonnost
Nabízíme: zajímavá a samostatná práce v zázemí stabilní české společnosti, motivační finanční ohodnocení, možnost odborného růstu, závodní stravování, 25 dní dovolené
Volné místo elektrikář/-ka, elektromontér/-ka pro lokalitu Rohoznice.