Pracovník/ce laboratoře

  • Zákupy

Pracovní místo ( Pracovník/ce laboratoře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Kontrola kvality materiálů a dílů procesu prototypové výroby
Provádění a zajišťování zkoušek surovin, polotovarů a hotových výrobků
Vytváření validačních plánů
Spolupráce s odděleními kvality a technickým oddělením na vývoji nových projektů
Interní audit
Požadujeme:
SŠ vzdělání technického směru
2 roky praxe v oboru výhodou
Znalost práce v prostředí automotive
Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
Dobrá uživatelská znalost práce na PC - MS Office
Nabízíme:
Velmi dobré finanční ohodnocení
Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost
Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
Jazykové a další odborné kurzy
Příspěvky na stravování a dopravu
V případě zájmu se obraťte na personální oddělení, kde Vám poskytneme bližší informace
Tel.: 737 380 314 / 607 855 473; E-mail: ZPY-kariera@iacgroup.com
Volné místo pracovník/ce laboratoře pro lokalitu Zákupy.