PITTNER Česká Lípa s.r.o.

Montér/ka vodovodů a kanalizací

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: ŘP sk. B.
Schůzku nutné domluvit předem telefonicky!
Volné místo montér/ka vodovodů a kanalizací pro lokalitu Česká Lípa.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montér/ka vodovodů a kanalizací

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Strojírenství
Pozici nabízí: PITTNER Česká Lípa s.r.o.
Ulice: Chelčického 1505
Město: Česká Lípa
PSČ: 470 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radomil Pittner
Telefon: +420 602 288 196

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PITTNER Česká Lípa s.r.o.