Speditér/speditérka MKD

  • Dubí

Pracovní místo ( Speditér/speditérka MKD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

O firmě:
Úspěšná česká mezinárodní dopravní společnost STEBAL TRANS, spol. s r.o. přijme na hlavní pracovní poměr vhodného uchazeče na pozici Speditér/ka MKD.
Stabilní dynamická a stále se rozvíjející společnost s dlouhodobou působností na trhu v poskytování služeb mezinárodní i tuzemské nákladní dopravy.
Vlastní vozový park činí 170 ks velkoobjemových souprav 120cbm.
Disponuje vlastními skladovými prostorami o rozloze přes 7000 m2 společně s certifikovaným servisem nákladních automobilů přímo v areálu v Dubí u Teplic.
Náplň práce:
Koordinace celovozových přeprav, organizace práce řidičů
Vytěžování vozidel
Komunikace s řidiči i zákazníky
Plánování tras a sledování jejich průběhu
Vyřizování objednávek
Vedení příslušné dokumentace a evidence přeprav v interním systému
Navrhovaní změn a zlepšení stávajících procesů
Očekáváme:
Min. SŠ vzdělání
Praxi na pozici dispečera (případně znalost oboru a zkušenost z dopravy)
Znalosti v oblasti legislativy silniční dopravy: AETR, nařízení 561/2006
Znalost práce na PC
AKTIVNÍ ZNALOST alespoň jednoho světového jazyka (AJ, NJ, RJ)
Výborné organizační a komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, důslednost
ŘP sk. B
Výpis z RT
Nabízíme:
Zajímavou a kreativní prací
Práci v moderním areálu
Přátelský a mladý kolektiv
Perspektivu v oboru
Zajímavé finanční ohodnocení + motivační ohodnocení
Získaní pracovních zkušeností v odvětví mezinárodní přepravy a logistiky
Mobilní telefon i pro soukromé účely
Možnost osobního rozvoje
Nástup po dohodě
Své životopisy zasílejte na e-a