MZ Liberec, a.s.

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ASISTENT PRO RUSKOJAZYČNÝ TRH

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: U Nisy 362/6, Liberec
Pracovník na pozici připravuje ve spolupráci s obchodníkem obchodní nabídky společnosti, zpracovává objednávky a zadává konkrétní technickou specifikaci do výroby.
Uživatelská znalost MS Office. Pokročilá znalost HELIOS Orange. Zkušenosti s logistikou vítány. Dobrá znalost produktů MZ Liberec, a.s. Komunikativní úroveň Českého jazyka slovem i písmem. Komunikativní znalost Ruského jazyka slovem i písmem na úrovní C1 se zaměřením na technickou oblast. Komunikativní znalost Anglického jazyka slovem i písmem na úrovní B2. SŠ zakončená maturitou. Praktická znalost INCOTERMS. Orientace v obchodních podmínkách.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, mobilní telefon.
Kontaktní osoby: Nikol Michálková, Lucie Stuchlíková, tel. 601 361 525, 725 877 587, e-mail: prace@mzliberec.cz
Hlásit se e-mailem, telefonicky Po - Pá 9.00-10.00 hod., popř. osobně v pondělí od 9.00 do 10.00 hod. v Liberci, U Nisy 362/6
Volné místo obchodně-technický asistent pro ruskojazyčný trh pro lokalitu Liberec.

Požadavky
Práce s PC
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní, Čeština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ASISTENT PRO RUSKOJAZYČNÝ TRH

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: MZ Liberec, a.s.
Ulice: U Nisy 362
Město: Liberec
PSČ: 460 07

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Stuchlíková
E-mail: Lucie Stuchlíková
Telefon: +420 725 877 587

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MZ Liberec, a.s.