Skladník

  • Ráječko

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Vaší pracovní náplní bude:
Zajišťování veškeré činnosti spojené s příjmem, skladováním, evidencí a výdejem materiálu. Manipulace s vysokozdvižným vozíkem. Spolupráce s nákupčími, vstupní kontrolou závodu, s Export/Import a zásobovači. Provádění fyzické expedice (balení) všech zásilek opouštějících závod, dle platných postupů a norem určených Tyco a požadavků zákazníků tak, aby nedošlo k poškození zásilek při přepravě.
Vybavování všech zásilek nezbytnou dokumentací (balící, nákladové listy atd.) též předepsaným typem označení zásilek dle požadavků zákazníků. Kontrola, zda nakládání zásilek probíhá dle připravených podkladů.
Co očekáváme od Vás:
-práce na PC (Excel)
-pečlivost, zodpovědnost
-flexibilita
-komunikativnost
-řízení vysokozdvižného vozíku (případné nutné zaškolení)
-řidičské oprávnění sk. B výhodou
Zaměstnanecké výhody: odměna za nástup 10.000,-, 13. plat, roční bonus dle výkonu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu až 800,- Kč, příspěvěk za noční směny 30 Kč/hod, volné víkendy, příspěvek na závodní stravování, flexibilní benefity - příspěvek na zdraví, sport, kulturu (nárok po roce zaměstnání), finanční benefity - příspěvěk 2% z měs. mzdy na penzijní připojištění nebo životní pojištění/měsíc (nárok po roce zaměstnání).
Volné místo skladník pro lokalitu Ráječko.