Analytik/Specialista interních procesů

  • Jeseník

Pracovní místo ( Analytik/Specialista interních procesů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 11.5.2018 !!!
První kontakt písemný!!!

UVÍTÁME:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (technického směru výhodou)
- dobrou znalost programu Excel a chuť se v něm dále rozvíjet
- logické i analytické myšlení
- k problémům přistupuješ systematicky a řešíš je do detailů
- máš kreativní a inovativní přístup = dokážeš se podívat na věc jinak, netradičním způsobem.
- odhodlání i chuť tvořit a měnit zažité postupy a procesy

VÝHODOU BUDE:
- znalost technologií MySQL, MS SQL
- zkušenost s vývojem webových stránek, programováním (i na hobby úrovni) nebo správou e-shopu

Jsme si vědomi, že zásadní význam v rozvoji každé společnosti mají právě její zaměstnanci. Proto do našeho týmu hledáme kolegy, kteří se chtějí učit a dělat svou práci kvalitně a poctivě. V současné době přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Analytik/Specialista interních procesů.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ?
- implementace funkcí a oprav (budou v souladu s provozními požadavky)
- týmová spolupráce při řešení reálných problémů
- kontrola a správa dat v databázi
- příprava funkčních specifikací a rozpracování detailního návrhu řešení

Mezi tvé úkoly bude patřit zlepšování firemních procesů a podílení se na projektech, které budeš aktivně řídit za oblast IT. Spolupracovat budeš s kolegy ze všech oddělení včetně českého i mezinárodního IT týmu.

PROČ SE K NÁM PŘIDAT?
- motivující bude mzda odrážející skutečný výkon tvé práce, znalosti i zkušenosti
- zaškolíme tě a budeme investovat do tvého dalšího vzdělávání
- dostaneš prostor pro vlastní inovace a nápady
- vládne u nás přátelské a otevřené pros