ZEDRUSO strojní družstvo

TRAKTORISTA, OPRAVÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Horní Libchavy č.p. 1, 561 16 Libchavy
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny T
Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti
Volné místo traktorista, opravář pro lokalitu Libchavy.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TRAKTORISTA, OPRAVÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: ZEDRUSO strojní družstvo
Ulice: 1
Město: Libchavy
PSČ: 561 16

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miloš Fadrný
E-mail: Miloš Fadrný
Telefon: +420 724 117 561,724 085 738

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZEDRUSO strojní družstvo