APB - PLZEŇ a.s.

autojeřábník AC 35, AC 50 - Losiná 303, 332 07 Nezvěstice, celá ČR

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt předem: Škalová Silvie, tel.: 800513513, e-mail: personalista@apb-plzen.cz
Přijmeme jeřábníka pro autojeřáb Terex Demag AC 35. Vlastní dopravu do sídla firmy v Losiné , psychotesty, kartu řidiče, ř.p. C, samostatnost a spolehlivost. Nabízíme: odborné zaškolení na moderních autojeřábech zn. TEREX DEMAG.
Pro vážné zájemce bez praxe zajistíme odborný kurz včetně zácviku.
Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, firemní oblečení, pravidelný výplatní termín
Volné místo autojeřábník ac 35, ac 50 - losiná 303, 332 07 nezvěstice, celá čr pro lokalitu Losiná.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: autojeřábník AC 35, AC 50 - Losiná 303, 332 07 Nezvěstice, celá ČR

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: APB - PLZEŇ a.s.
Ulice: 303
Město: Losiná
PSČ: 332 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Silvie Škalová
E-mail: Silvie Škalová
Telefon: +420 800 513 513,724 430 791

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: APB - PLZEŇ a.s.