JUNIOR PROGRAMÁTOR

  • Žatec

Pracovní místo ( JUNIOR PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Zeyerova 1456 Žatec
Náplň práce:
Samostatná práce na menších projektech
Analýza ,Kódování, Testování, účast na implementaci
Spolupráce se senior programátorem na větších projektech
Učení
Požadujeme:
Základní znalost OOP, nejlépe C# v .NET
Základní zkušenosti s programováním
Schopnost učit se,Zodpovědnost,Týmovou spolupráci
Analytické myšlení
Nabízíme:, Fixní mzdu s variabilní složkou
Práci podle metodiky SCRUM
Pestrou a kreativní práci,Systematické vzdělávání
Péči mentora,Nápoje na pracovišti zdarma
Pravidelné firemní akce
Příspěvek na dojíždění / bydlení,Příspěvek na stravování
zíázemí pro oddych - zahrada, sportovní vyžití
www.s-pim.cz, www.s-publishing.cz
kontakt: pondělí, středa, čtvrtek 7,30-15,30 na telč. 474532040, e-mail: martin.kaderavek@sittardia.cz
Volné místo junior programátor pro lokalitu Žatec.