Recepční

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Westend, Třebízského 342/8, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Pracovní doba: 12-ti hodinové směny (denní směna 9:00-21:00 h x noční směna 21:00-9:00 h). Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, spolehlivost, schopnost samostatné práce, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, znalost práce na PC, předešlá praxe a znalost Fidelia výhodou. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou v hotelu s celoročním provozem, k základní mzdě může být přiznáno další osobní ohodnocení, měsíčně jsou vypláceny motivační odměny, zákonné příplatky za práci v sobotu, neděli, v noci a ve svátek, poskytujeme stravování s příspěvkem zaměstnavatele (zaměstnanecké stravování), příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:30-18:00 h na tel. č. 354 621 900 či 734 852 540) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (8:30-16:00 h).
Volné místo recepční pro lokalitu Mariánské Lázně.