ZLATÝ KRÁL s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Restaurace Indian Aroma, Křižíkova 176/27, Karlín
kontakt: Vikas Walia, tel.: 731933313, e-mail: vwindia@gmail.com, osobně v Restauraci v pracovní dny 14-17 hod.
znalost indické kuchyně, Nutná základní znalost hindštiny nebo punjabí jazyka. Ochota učit se, spolehlivost a chuť pracovat.
zam. výhody: podnikové stravování, zajištění ubytování
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 05. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: ZLATÝ KRÁL s.r.o.
Ulice: Křižíkova 176
Město: Praha
PSČ: 186 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Walia Vikas
E-mail: vwindia@gmail.com
Telefon: +420 731 933 313

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZLATÝ KRÁL s.r.o.