S.T.I. CZ s. r. o.

Elektrikář - údržbář

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Krnov, Červený dvůr 35
Požadujeme SOU/SŠ elektrotechnického zaměření, osvědčení dle vyhlášky 50/1978 § 6, pečlivost, odpovědnost, samostatnost.
5 dnů volna navíc, dotované stravování, příspěvek na penzijní pojištění
Zasílat životopis na e - mail : recepce@sticz.cz
Z : 8.6.2017 A : 27.7.2017 A : 4.10.2017
Volné místo elektrikář - údržbář pro lokalitu Krnov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Elektrikář - údržbář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: S.T.I. CZ s. r. o.
Ulice: Červený dvůr 1129
Město: Krnov
PSČ: 794 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pracovník recepce
E-mail: Pracovník recepce
Telefon: +420 554 684 011

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: S.T.I. CZ s. r. o.